facebook picasa

ULUKILIHA EKSPERT, LAMBALIHA PARIM SÕBER KONTAKTNUMBER +372 508 6761

Lihamees on mitmeid põlvkondi ühendav pereettevõte.

Meie kireks on hea toit ning missiooniks ehedate söögielamuste pakkumine. Olgu selleks elamuseks latt ulukilihast suitsuvorsti, maheveiseliha steik või muhe lambalihapada mõnel väliüritusel. Me seisame ausa, kvaliteetse tooraine eest ning soovime, et iga meie valmistatud amps sööjat heas mõttes jalust rabaks. Pakume toitu, mida ise sööme ja armastame.

Alguse sai Lihamees lugu 2003. aastal, kui pikaajalise lihatööstuse kogemusega Kaido Põder lõi oma ettevõtte. Sellise, mil väärtused kindlalt paigas. Kaido sooviks oli, et kvaliteedis allahindlust ei tehtaks ning et toit oleks aus. Ja nii ongi, et kõik, mida pakutakse, on saanud “pere heakskiidu” ehk käinud läbi kõige kriitilisema žürii. Tänaseks ongi Lihamehe tiimis kogu pere – ja aeg-ajalt kaasatakse toiduvalmistamisse hääd sõbradki. Retseptid, mida kasutatakse, on kõik ise välja töötatud. Alates vorstisegust, šašlõkimarinaadist kuni BBQ-liha kastmeni. Siiani on sööjad ainult kiitnud. Ja üha uuesti tagasi tulnud. Armastus hää toidu vastu ühendab!

Kust Lihameest leida?

Igapäevaselt leiab Lihamees tooteid Tabasalust Hansagurmee’st. Esmaspäevast pühapäevani on BBQ-ahjus liha soojas. Ulukilihast vorstid, vinnutatud liha ja pelmeenid letil. Hooajaliselt pakume käsitsivalmistatud verivorste ja metsseašašlõkki.

Suviti käime aga toidunautlejate radu pidi. Oleme väljas nii Grillfestil, Viljandi Folgil, Suurel Võidusõidul kui ka Saaremaa merepäevadel. Ühine kirg hea tooraine vastu viib meid tihti jahimeeste üritustele. Küll toitlustama, küll koolitusi tegema ja kogemusi jagama. Tuleme ka sinna, kuhu kutsutakse.

Ja hei, meil on väga hea meel näha sind siin, meie lehel! Sest see on sammuke lähemale maitsvale uuele sõprusele. Ehk trehvame varsti päriselt ka!